PROGRAM:

Tropami Wysockiego
– pieśni narowiste
Śladem Bułata Okudżawy

Wieczór rosyjskich
bardów

Przerwany lot -
spotkanie z Wysockim

Barwy

Romantico po rosyjsku

Między Ukrainą a
Podlasiem

Pieśni Okudżawy i
podolskie pieśni żydowskie

Romanse i ballady

Banditen songs

Flamenco

Rajskie jabłka

Muzyczny list z Moskwy
PianoBar
Rock and Pop
Do nieba schody
Inne projekty

 


kliknij, żeby powiększyć Faina Nikolas urodziła się w Rosji, na Syberii. Matka Fainy jest Rosjanką, ojciec Niecem.
Wykształcenie artystki to ukończona szkoła podstawowa w klasie akordeonu oraz studia muzyczne w Krasnodarze (1981-1985) na wydziale wokalnym, specjalizacja - śpiew klasyczny.
Z zawodu Faina jest wokalistką, solistką zespołu estradowego, artystką chóru akademickiego.
W Rosji, jeszcze zanim rozpoczęła studia, pracowała w profesjonalnym zespole muzycznym jako solistka-wokalistka. Podczas studiów kontynuowała pracę w agencji estradowo-koncertowej oraz "Teatrze Variete" w Krasnodarze a także śpiewała w cerkiewnym chórze.
W 1990r. otrzymała propozycję pracy w Teatrze Estrady w Soczi. Pracowała tam jako solistka programu muzyczno-artystycznego. W1992r. w ramach międzynarodowej wymiany kulturowej przyjechała do Polski. Od tego czasu związała życie z Polską.
Cała rodzina to muzycy.
Występowała w muzyczno-artystycznych programach w Warszawie (hotele "Victoria", "Europejski") oraz w Szczecinie ("Babylon"). Współpracowała z agencją "Allegro" (Warszawa).
Od 1995r. śpiewa w zespole muzycznym "Rendez-vous" (muzyka rozrywkowa), a od 2007 roku występuje także solo, akompaniując sobie na gitarze akustycznej.

Repertuar:
W solowym projekcie Fainy znajdują się klasyczne romanse rosyjskie, ballady i liryczne pieśni rosyjskie oraz piosenki rosyjskie lat powojennych.
kliknij, żeby powiększyć
Eva Goc, Manager
+48 728 894 044
evart@evart.pl

ARTYŚCI: